Telefon Dinleme

telefon dinleme satın al

Ana Sayfa

Ürünler

Şartname

Hakkımızda

İletişimTelefonDinleme.Org Garanti İade ve Kullanım Sözleşmesi

TelefonDinleme.Org'dan aldığınız her ürün aşağıdaki şartlar dahilinde firmamızın garantisi altındadır.

Geri alma garantili satmış olduğumuz ürünlerde, Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ( kırılma çizilme hatalı kullanım vb. ) gibi hasarlarda ürün iadesi geri alınmaz.  Sipariş verip ödemenizi yapsanız bile vazgeçmek isterseniz ürünü 7 gün içerisinde geri iade edebilirsiniz.  Almış olduğunuz ürününün kargo ambalajını açmadan,tahrip etmeden,bozmadan, ürünü  kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.  Teslim aldığınız ürün Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.  aldığınız şekli ile iade ediniz.Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ( kırılma çizilme vb. )kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü
teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine
getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ürünün arızalı çıkması durumunda aynı şartlarda ürünü en geç teslim aldıktan bir gün sonra bize iade edebilirsiniz. Kasıtlı olduğu veya kullanıcı hatası tespit edilen durumlarda ürün iadesi yapılmaz.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını tazminle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade
edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün
bedeli Kargo masrafları ve diğer giderler düşüldükten sonra iade edilir.
Not: Verici tespit,Dinleme cihazları ,gizli&telsiz kamera çeşitleri,elektro cihazlar,mini işitme cihazları, casus telefon ve programlar, vb. kişisel savunma cihazlarında iade şartları geçerli değildir. KESİNLİKLE GERİ İADE ALINMAZ.
Bu ürünlerin garantisi mevcut değildir.( özel yapım ve sipariş üzerine yapıldığı için )
Ürünlerin hatalı kullanılışı sonucu doğabilecek zararlardan TelefonDinleme.Org sorumlu değildir.
Toptan satışlarda arızalı ürün harici geri iade alınmaz.
Ürünlerimiz nakit satılmaktadır, ödeme yapılmayan hiç bir ürün gönderilmez.
Tüm işlemler için kargo ücretleri müşteriye aittir.
Fiyatlar KDV.hariç olarak satılmaktadır.
Bazı ürünlerde teslim süresi 10-15 gündür.
Yapılan alışverişlerde müşterilerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bu yazılım masum kişilerin yasal haklarını ihlal etmek amacıyla kullanılmamalıdır dolayısıyla IMEI numarasını bize göndermeniz telefonu veya programı satın alanın denetiminizde olduğunun kanıtı sayılacaktır.

Casus Telefon yazılımının gizli bilgi edinme amaçlı olarak kullanımına ilişkin ilgili ülke içerisinde yürürlükte olan tüm yasaları anlamak ve bunlara uymak Casus telefon kullanıcısının sorumluluğundadır. Eğer casus telefon kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa casus telefon u kullanmadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız. Casus telefon programlarını satın almak ve kurmak suretiyle Casus telefon yazılımlarını hukuki olarak kullanılacağınızı beyan etmiş olursunuz. Diğer kişilerin SMS mesajlarına & diğer telefon aktivitelerine bağlanmak veya Casus telefon yazılımını bilgisi olmadan başka bir kişinin telefonuna yüklemek ülkenizde yasadışı bir faaliyet olarak kabul edilebilir. TelefonDinleme.Org Casus telefon yazılımlarına bağlı herhangi bir kötüye kullanma veya zarardan türü herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük almamaktadır. Ülkedeki tüm kurallara uymak nihai kullanıcının sorumluluğu altındadır. Casus telefon yazılımlarından herhangi birini veya hepsini satın alıp kullanmakla işbu şartları kabul etmektesiniz.


TelefonDinleme.Org bu sitede reklamı yapılan ürün ve/veya teknolojinin kullanımına bağlı herhangi bir yasadışı faaliyetten sorumlu tutulamaz, ürünler üçüncü şahısların kişisel gizlilik haklarını veya gizli dinleme kanun veya yönetmeliklerini ihlal edecek şekilde elektronik haberleşmelere sızmak veya bunları önlemek amacıyla kullanılamaz
Telefon dinleme ve gizli dinleme bazı ülkelerde yasadışıdır. Hiçbir durumda şirketimiz bu ürünlerin uygunsuz kullanımından ötürü sorumluluk kabul etmeyecektir.
Ürün ve/veya teknolojilerinin, bunların kullanıldığı yargı alanının yasaları çerçevesinde çalıştırılması, bu ürün ve teknolojileri satın almış olan veya kullanan kişilerin sorumluluğundadır. Bu ürünlerin/teknolojilerin amaçlanan kullanımı üzerinde geçerli olan kanunların tefsiri için hukuki danışmanlık almak müşterinin münhasır sorumluluğundadır. Ürün ve Hizmetlerimizi satın almakla işbu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

KANUNI YÜKÜMLÜLÜK : Sitemizde satışı yapılmakta olan ürün ve cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alici, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır. Yeni 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kişisel verilerin kaydedilmesini, izinsiz kullanılmasına ilişkin bilgidir. Kişisel hakların ihlal edilmesi halinde yürürlülüğe girecek olan Türk Ceza Kanunu'nun 135,136,137,138 ve 139'uncu maddelerinin tam metni: Kişisel verilerin kaydedilmesi MADDE 135. (1) Hukuka aykırı olarak kişisel verileri kaydeden kimseye altı aydan üç yıla kadar hapis cezası verilir. (2) Kişilerin siyasî, felsefî veya dinî görüşlerine, ırkî kökenlerine; hukuka aykırı olarak ahlâkî eğilimlerine, cinsel yaşamlarına, sağlık durumlarına veya sendikal bağlantılarına iliksin bilgileri kişisel veri olarak kaydeden kimse, yukarıdaki fıkra hükmüne göre cezalandırılır. Verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme MADDE 136. (1) Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kisi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Nitelikli hâller MADDE 137. (1) Yukarıdaki maddelerde tanımlanan suçların; a) Kamu görevlisi tarafından ve görevinin verdiği yetki kötüye kullanılmak suretiyle, b) Belli bir meslek ve sanatın sağladığı kolaylıktan yararlanmak suretiyle, İslenmesi hâlinde, verilecek ceza yari oranında artırılır. Verileri yok etmeme MADDE 138. (1) Kanunların belirlediği sürelerin geçmiş olmasına karşın verileri sistem içinde yok etmekle yükümlü olanlara görevlerini yerine getirmediklerinde altı aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir. Şikâyet MADDE 139. (1) Kişisel verilerin kaydedilmesi, verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme ve verileri yok etmeme hariç, bu bölümde yer alan suçların sorusturulmasi ve kovuşturulması şikâyete bağlıdır.
 
 telefon dinleme - Bilgisayardan Telefon dinleme

Telefon dinleme distribütör Firmalar:
telefon dinleme - dinleme cihazı - dinleme cihazları

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

Telefon Dinleme Ankara telefon dinleme İzmir telefon dinleme Adana telefon dinleme İstanbul Telefon Dinleme programı