Telefon Dinleme
 

TELEFON DİNLEME PROGRAMI

TELEFON DİNLEME YAZILIMI

ORTAM DİNLEME

SMS TAKİBİ
YER TESPİTİ

Ana Sayfa

Ürünler

Şartname

Hakkımızda

İletişim

Telefon dinleme . org

  Cebinizi Dinleme Cihazı Yapabilirsiniz

Flash TV ye haber olan casusbocek.com firması

Diğer iller: Diyarbakır, Malatya, Urfa, Antalya, Bursa


Telefon dinleme distribütör Firmalar:
casus telefon

telefon dinleme

dinleme cihazı

telefon dinleme cihazı

Bir telefon istediğiniz takdirde 'dinleme cihazı' haline dönüşebiliyor...

Bir program sayesinde istediğiniz kişinin cep telefonunu dinleyebilirsiniz hatta cep telefonundan gönderilen ve cep telefonuna gelen mesajları da takip edebilirisiniz.

Telefona programlanan size ait özel bir numaranın telefonu araması ile birlikte kullananın fark edemeyeceği bir biçimde telefon açılıyor ve ortamın dinlenmesini sağlıyor.
casusbocek.com adresinde satışı yapılan program şöyle anlatılıyor:

"Casus telefon programı uyumlu bir telefona yüklendikten sonra hedef kişiye verilir.

Program hedef kişinin telefonuna gelen giden mesajların bir kopyasını size gönderir, hedef kişinin telefon görüşmelerini, telefonunu kapatsa dahi onun bulunduğu ortamdaki sesleri dinlersiniz."

 

 

Telefon görüşmesini kayıt edip e-posta ile gönderen yazılım çıktı. detaylı bilgi için bizi arayın...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Telefonum dinleniyor mu? Hangi telefon dinleme programı kalitelidir ?

 

Telefon dinleme nasıl anlaşılır ? Bazı telefon dinleme programları telefonda yüklü olduğu anlaşılır bazıları ise anlaşılmamsı imkansız.

Piyasada satılan ucuz programların çoğu lisansız programlardır.

 

PROGRAM SATIN ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN EN ÖNEMLİ NOKTA

 

Çoğu yeni firmalar kalitesiz yazılımlarla size profesyonel yazılım diye sunmaktan çekinmemektedir. Programın yarın ne gibi arızalar vereceğini tahmin edemezsiniz. Bu yüzden müşterinin sıkıntılarıyla telefonda uğraşacak vakitleri olmadığı için hat değiştirmek gibi alışkanlıklar doğacaktır.

Telefon dinleme programı Türkiye'de satışını yapan en eski firmalardan biriyiz.. Yılların verdiği tecrübeyle hangi yazılımın hangi telefonda iyi çalıştığını veya ne gibi sorunlarla karşılaşacağını yazılımın kalitesine göre size söyleyen tek firmadır. Müşterinin memnuniyetini ön planda tutmak,  en iyi kaliteyi müşteriye sunan, teknolojiyi yakından takip edip en ilginç ürünlerle siz sunmaktan vazgecmiyeceğiz.

 

 

 

Şikayetlerinizi için bizi mutlaka arayın. 0 212 565 24 90

 

Telefon dinleme yazılımı satın alırken dikkatli olun. Bazı programlar hatalı yazıldığından hedef kişinin şüphelenmesine neden olur. Hatalı yazılımlar telefonun donmasına, kendiliğinden kapanıp açılmasına neden olurken bazıları ise dinleme esnasında ekran ışığının yanmasına neden oluyor. Bunun gibi bir çok hatalı yazılım satan firmalar sorunsuz profesyonel program diye satmaktadır.

 

 

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

telefon dinleme programı cep telefonu dinleme programı telefon dinleme yazılımı

Copyright 2008 Telefondinleme.org